Світлина https://www.facebook.com/gromadabusk/posts/pfbid0n3MxpZ1CMpWhCyAbyyarkCrjKMCgRvukmTB8zkgpqwRgsL1dycCnz74voReEedajl
Нещодавно Буська міська рада стала організатором й урочисто відкрила дитяче літнє дозвілля "Веселе літо - щасливі лелечі діти". Воно триватиме для школярів Бущини впродовж липня 2024 року. Діти розділилися за віком на три групи: "Лелеченя", "Нащадки славних козаків" та "Юні бандерівці", створили свої емблеми.
БібліоХаб Буської громади у червні 2024 виклав в онлайн доступ міні-конкурс юних онлайн читачів. Діти Бущини з 31 травня по 25 червня брали у ньому онлайн участь. Вже відбулося підведення підсумків, нагородження й вітання переможців.
А сьогодні БібліоХаб викладає в онлайн доступ численні інформаційні матеріали напрацьовані впродовж 25-річного існування Інтернет-центру.
Найперше радимо читати онлайн з користю для саморозвитку, за допомогою онлайн сервісів та ресурсів підібрати книги в ОНЛАЙН БІБЛІОТЕЦІ БУСЬКОЇ ГРОМАДИ , а саме ПРИГОДИ ВЕСЕЛИХ ЖАБЕНЯТ авторства Людмили Ціхоцької та інші.
Першій групі "Лелеченя" та й двом іншим, рекомендуємо проглянути відеоролик про реанімацію діяльності Європейської організації міст-лелек (ESCO)
Пропонуємо ознайомитися з медіаграмотністю
Про що можна спілкуючись в Інтернеті й що не можна ?
Вивчаємо українську мову онлайн для дітей. Мову скретч і книги.
Знайомимось з освітнім проєктом про сталий розвиток у Буській бібліотеці.
Проглянемо відеоролик презентації прапора - СИМВОЛА СВОБОДИ щасливими дітьми Бузеччини 23 серпня 2018 року.
Читаємо про Участь у вебінарі антифейкової гри «НотаЄнота» 21.10.2023.
- Відповісти
Пропонуємо скористатися електронною бібліотекою «Культура України».
Нові послуги у нашій бібліотеці вже давно їх формують діти! Щасливі Надбужанські діти діляться європейськими враженнями та мріями в бібліотечному Інтернет-центрі й проводять різноманітні онлайн заходи.
Цей матеріал підготував БібліоХаб, ГІЦ (Громадсько інформаційний центр) спільно з ГО "ІРЦМБ" (ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА БУСЬК") та ПЄІ (Пункт Європейської інформації) при Інтернет-центрі Буської бібліотеки
Читайте також:
Результат з медіограмотності
Цифрограм для бібліотечних працівників вже доступний на Дія.Освіта.
P.S.
Інформаційно-ресурсний центр міста Буськ: «Ми дали паперовій книзі нове життя завдяки IT»
03.04.2015
ГО «Інформаційно-ресурсний центр міста Буська» виникла у 918-літньому галицькому містечку ще в 1999 році. Основним завданням організації було поширення ідей громадянського та відкритого інформаційного суспільства шляхом залучення обдарованої молоді до роботи в міжнародних інтернет-проектах. Своєю появою ГО завдячує Інтернет-проекту Буської бібліотеки, підтриманому Фондом Сороса. Дуже популярною тоді була Міжнародна освітня та ресурсна мережа АЙОРН.
Протягом своєї діяльності організація використовувала різні ІТ-інструменти. Однак їхньою спільною рисою були вимоги законного використання та наявність ліцензії. В першу чергу, це були продукти корпорації Microsoft. У правильності обраного курсу переконує те, що добротний і куплений з перспективою ПК із архівом багаторічної діяльності молоді й досі використовується у проекті «Паперовій книзі – електронну оболонку», про який мова йтиме далі.
Ідея проекту виникла у зв’язку з проблемами тиражування паперових книжок, які користуються значним попитом. Тому ми вирішили сканувати паперові книги і конвертувати їх в електронний формат. Людмила Ціхоцька дозволила конвертувати свою книжку «Пригоди веселих жабенят». За справу взялася 9-річна Ілона Цюпка. На згаданому ПК за допомогою швидкого сканера вона сканувала книгу сторінка за сторінкою, а потім графічним редактором MS OFFICE 2010 редагувала зображення. За допомогою інструментів сайту A Free Solutions for all your PDF problems (http://smallpdf.com/) перетворила малюнки в PDF-формат, об’єднала PDF-файли окремих PDF-сторінок в один і опублікувала книжку на хостингу ISSUU.
У XVI ст. Буська папірня дала папір для перших українських книг, а Ілона, що живе поруч з вулицею Папірня, дала книжці новий електронний носій. Сьогодні Людмила Ціхоцька та Ілона Цюпка у межах проекту «100000 книжок сільським бібліотекам» дарують дітям із сільських бібліотек, що мають доступ до Інтернет, книгу «Пригоди веселих жабенят» в незвичайному форматі.
***
Історія бере участь у конкурсі «Використання ІТ-інструментів у діяльності ГО: рецепти успіху», що проводить Корпорація Microsoft у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ.
Коментарі
Катерина Полякова 3311 днів тому #
Пане Богдане, будь ласка, надішліть на мою пошту
polyakova@gurt.org.ua Ваш контактний номер телефону, аби ми могли зв'язатися з
Вами з приводу участі в Дні інформаційних технологій для НУО.
З повагою, редактор порталу ГУРТ Катерина Полякова
0 0 Вiдповiсти
Тимчук Тарас 3309 днів тому #
Приємно зустріти на ГУРТі свого шкільного вчителя інформатики :)
1 0 Вiдповiсти
Богдан Литвин 3300 днів тому # Радий, що маю можливість через різні соцмережі спілкуватись зі своїми однокурсниками-математиками такими, як Степан Кубів, Ярослав Сидорович ... з Президентської Адміністрації і їх учнями: Дмитром Шимківим ... Знаю, що Тарас Тимчук також давно і солідно долучився до творення того, що колись називали "світлим майбутнім", а тепер громадянським суспільством.
1 0 Вiдповiсти
Тимчук Тарас 3287 днів тому #
Навзаєм, Богдане Володимировичу :))
0 0 Вiдповiсти
Богдан Литвин 3258 днів тому # Про нові досягнення ГО Бущини, їх спільну дію, застосування ІТ читайте на порталі однієї з них http://busk2011.blogspot.com/2015/05/blog-post_76.html
0 0 Вiдповiсти
Немає коментарів:
Дописати коментар