Інклюзивне середовище для всіх верств населення вже багато років є доступним у БібліоХабі Буської громади при бібліотечному Інтернет-центрі.
Збірку поезії авторства нашого земляка Олександра Саримсакова, презентує онлайн, Марія Головата (колишня бібліотекарка з 59-ти річним стажем у діамантовому віці)
У цій книзі непохитна віра в нашу перемогу. Пані Марія отримала її - особисто з рук автора
Такі дарунки є особливими, в період повномасштабного вторгнення та
викликів, що його супроводжують.
Щасливі діти - читають онлайн у безбар’єрному просторі...
Нещодавнє
дослідження, проведене за підтримки дитячого фонду ООН демонструє, що
для 83% опитаних мешканців України безбар'єрність є новою суспільною
цінністю.
Бібліотечні користувачі задоволені доступністю інклюзивного середовища для всіх. Детальніше https://decentralization.ua/news/18831..
Усі користувачі мають активну життєву позицію. Так і наш зелений волонтер, Володимир Мокрицький, постійно просить Бущан долучатися до збору компонентів для чаїв воїнам ЗСУ.
Йдучи бібліотечним громадським простором "Коридор в майбутнє" він закликає усіх бути корисними нашим захисникам у холодних окопах.
БібліоХаб "На німецькому боці в Буську" є тим місцем, де ми всі об'єднуємося та спільно діємо, кожен з нас зараз на своєму місці, на своєму маленькому фронті з усією стійкістю та волелюбністю наближає нашу велику мрію - Перемогу.
Безбар'єрний бібліотечний простір всюди. Ось так просто на автобусній зупинці м.Буська, наш онлайн користувач Богдан Чучман, ділиться нещодавно віднайденими краєзнавчими матеріалами про Буськ у книзі
Бар'єрів у бібліотечному просторі таки не існує. Бо вже багато років ведеться співпраця з європейськими авторами. Інклюзивне середовище для всіх верств населення є доступним в Онлайн бібліотеці Буської громади. Книгу Тадеуша Цвена "Наше коріння" Спогади з давніх часів Буська читайте онлайн тут, а нижче паперовий варіант можна читати офлайн у БібліоХабі.
Участь у ній беруть школярі та цікавляться люди поважного віку
Бібліотеки постійно переформатовують свої простори й пропонують нові послуги. Про це й говорилося на вебінарі 9 грудня 2024 року, «Бібліотекарі та користувачі: мистецтво порозумітися».
І вже в котре - повертаються живими у "живу бібліотеку" та в цей раз знайомство вже з Онлайн бібліотекою Буської громади.
Цей матеріал підготував БібліоХаб, ГІЦ (Громадсько інформаційний центр) спільно з ГО "ІРЦМБ" (ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА БУСЬК") та ПЄІ (Пункт Європейської інформації) при Інтернет-центрі Буської бібліотеки
Немає коментарів:
Дописати коментар