неділя, 6 квітня 2025 р.

Чи варто вимикати Wi-Fi на ніч

 


Бездротовий доступ в інтернет є надзвичайно корисним, і майже всі пристрої, включно зі смартфонами, якими ми користуємося, залежать від Wi-Fi. Проте мало хто замислюється над тим, як він впливає на наше здоров'я.

Сайт Новини.LIVE розповідає, чи варто вимикати Wi-Fi на смартфоні перед сном.

Всі пристрої в нашому домі, які під'єднані до Wi-Fi мережі, безперервно піддають нас впливу електромагнітного випромінювання. Здається, що найкращим способом захистити себе від цього впливу — вимкнути Wi-Fi, але наші пристрої не зможуть повноцінно працювати без підключення до інтернету. Через це виникає питання: а чи варто вимикати Wi-Fi на телефоні на ніч?

Існує кілька причин, чому варто робити це, і більшість з них пов'язані зі здоров'ям. По-перше, коли ми вимикаємо Wi-Fi на ніч, ми зменшуємо вплив електромагнітного випромінювання. До того ж вам не доведеться постійно перевіряти телефон перед сном або коли ви лягаєте спати.

Деякі дослідження вчених довели, що при вимкненні Wi-Fi на телефоні у людини зменшується тривожність, оскільки якість сну буде кращою, якщо ви не будете відволікатися на сповіщення, вібрацію тощо, які заважатимуть під час сну.

Не менш важливим є те, що з вимкненим Wi-Fi ви зможете економити заряд батареї. Смартфон відпочиватиме разом з вами та розряджатиметься набагато повільніше, тим самим збільшуючи термін служби акумулятора. Особливо це актуально для старих пристроїв.

Також варто враховувати, що телефон може самостійно під'єднуватися до інших Wi-Fi мереж без вашого відома, коли ви спите. Це працює у випадку, якщо налаштування Wi-Fi виставлені таким чином, що він може робити це автоматично. Такі "прогулянки" смартфона можуть становити певні ризики для безпеки, якщо він під'єднається до небезпечної або шкідливої мережі.

Нагадаємо, в житті кожного користувача настає момент, коли потрібно придбати новий телефон. Проте це не означає, що потрібно забувати про старий пристрій, якщо він працює на базі Android. Існує безліч способів надихнути його на друге життя та зробити знову корисним.

Також ми писали, що більшість з нас користується Bluetooth, маючи безліч аксесуарів, починаючи від бездротових навушників до автомагнітоли. Не всі з нас вимикають його, якщо не користуються, проте мало хто замислюється, чи потрібно насправді робити це.


Лише кмітливим підкоряється вільна зона Wi-Fi у бібліотеці

 



Цей матеріал підготував  БібліоХаб, ГІЦ (Громадсько інформаційний центр) спільно з ГО "ІРЦМБ" (ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА БУСЬК") та ПЄІ (Пункт Європейської інформації) при Інтернет-центрі Буської бібліотеки посилаючись на https://novyny.live/tehnologii/shcho-bude-iakshcho-ne-vimikati-wi-fi-na-telefoni-na-nich-242529.html?utm_medium=referral&utm_source=idealmedia&utm_campaign=novyny.live&utm_term=1297732&utm_content=11538995

 

 

вівторок, 1 квітня 2025 р.

1 квітня відзначають Міжнародний день птахів

 

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни – ecolog-ua.com.

Вперше цей день як масове дитяче свято стали проводити в США. Організатором був вчитель з містечка в штаті Пенсільванія. Незабаром його підтримала одна з популярних газет «Пітсбурзька телеграфна хроніка», що почала популяризацію Дня птахів. Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.

Цікаві факти про птахів

● Вважається, що птахи походять від динозаврів групи терапод, і археологи дійсно знаходять скелети перших птахів, близькі за будовою до ящірок. І навіть саме пір'я, що покриває пташині тіла, є просто видозміненими лусочками!

● Кожному доводилося бачити курячі яйця з двома жовтками. На практиці ж число жовтків в яйці (взагалі) може досягати 9 штук. Можливо, в курячому вони всі і не помістяться, зате у страусиних цілком. Адже навіть варити страусине яйце потрібно майже 2 години, тільки тоді воно буде повністю готовим.  

● У птахів дуже легкі кістки, зате пір'я важать більше ніж скелет.

● Птахи є соціальними тваринами, які спілкуються між собою з допомогою візуальних і звукових сигналів, і виконують в деякий випадках громадські дії: комунальне гніздування, спільне полювання або захист від хижаків.

● Птахи населяють всі екосистеми земної кулі, включаючи навіть Антарктиду.

● Науці відомо понад 10 000 різновидів нині існуючих птахів. Це робить їх найбільш різноманітною групою тварин.

● Наука, що займається вивченням птахів, називається орнітологією.

● Найменшим видом птахів у світі вважається колібрі-бджілка, довжина тіла якої не перевищує 5,7 см.

● Колібрі є єдиними в світі птахами, які можуть літати назад.

● Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, найнебезпечнішим птахом на Землі є казуар. Зазвичай птах досить спокійний, однак якщо його потривожити, він може завдати небезпечного удару своїми потужними ногами. Ноги казуара мають величезні кігті, які здатні вбити людину одним ударом.

● Найбільшим птахом є африканський страус, висота якого сягає 2,7 м, з масою тіла до 150 кілограм.

● Найбільший розмах крил серед нині живих птахів має мандрівний альбатрос до 325 см.

● Сови не можуть рухати очима, замість цього вони повертають голову до 270° без шкоди для здоров'я.

● Ківі, єдиний птах, що має ніздрі на кінці дзьоба. Таке розташування допомагає їм винюхати їжу на землі. Вони часто фиркають, щоб очистити ніздрі від пилу і ґрунту що накопичився в ніздрях.

● Найбільш балакучим птахом вважається жако (сірий папуга). В середньому він може запам'ятати понад 1500 слів.

..........................................................................................................................................................

● Кури є найпоширенішою домашньою птицею, чия популяція в світі перевищує 50 мільярдів особин. 


Цей матеріал підготував  БібліоХаб, ГІЦ (Громадсько інформаційний центр) спільно з ГО "ІРЦМБ" (ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА БУСЬК") та ПЄІ (Пункт Європейської інформації) при Інтернет-центрі Буської бібліотеки посилаючись на https://znayshov.com/News/Details/20_bereznia_vsesvitnii_den_zemli_dobirka_korysnykh_materialiv_dlia_vchyteliv_1


неділя, 30 березня 2025 р.

Сумна звістка з Німеччини

 

 З великим сумом і скорботою повідомляємо, що  

29 березня 2025 року на 93-му році життя відійшла у вічність 

родоначальниця Буських волонтерів 

 СУХАНЕК - ДАНЬЧАК  СТАНІСЛАВА  ВЛАДИСЛАВІВНА 

                          31.10.1932 – 29.03.2025 рр. Б.

Уродженка Польщі, пані Станіслава була депортована (операція "Вісла") до нашого міста Буська 80 років тому. Прожила вона у Буську майже 30 важких післявоєнних років. Протягом наступних 50 - ти років Станіслава Владиславівна була першою буською волонтеркою.


 Читайте детальніше про нелегку долю 
Суханек  - Даньчак Станіслави Владиславівни   тут

 

У європейському бібліотечному Коридорі в майбутнє

Прапор Німеччини переданий Суханек Станіславою до Буська - тепер приспущений та означає жалобу


Цей матеріал підготував  БібліоХаб, ГІЦ (Громадсько інформаційний центр) спільно з ГО "ІРЦМБ" (ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА БУСЬК") та ПЄІ (Пункт Європейської інформації) при Інтернет-центрі Буської бібліотеки

 


 

понеділок, 24 березня 2025 р.

У Всесвітній день поезії 21.03.2025.

 До Всесвітнього дня поезії 2025 БібліоХаб Буської громади спільно з першим Краєзнавчим музеєм м. Буська та Буською ОЗЗСО I-III ст. №2 провели захід, який розпочався біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Всіх зустрів Кобзар у вишиванці

Біля пам'ятника Великому Кобзареві прозвучала поезія у виконанні учня 4-го класу Буської ОЗЗСО I-III ст. №2 Матвійка Старосельського. Раніше він посів 2-ге місце у територіальному конкурсі читців поезій Кобзаря. 

Екскурсовод Людмила Ціхоцька багато й цікаво розповіла про життя й творчість великого будителя української нації

Школярі разом з своїми наставниками Галиною Слівінською та Іриною Сковрінок розглянули дерев'яну скульптуру, бюст Т.Шевченка, авторства  відомого Львівського скульптора Ордехівського (1983р.)

 Побували вони в музейній кімнаті Буського міського Народного дому "Маминій світлиці"

Тут їх очі вабила барвиста вишивка на стіні й у душу заглядали променисті очі Великого Українця - Тараса Шевченка. Багато цікавого почули школярі про загадковий світ минувшини нашого рідного краю з уст пані Людмили Ціхоцької.

Завітали діти й до читального залу Буської книгозбірні 


Працівники бібліотеки запросили їх поринути у вир палкого та вишуканого патріотичного слова неперевершеного поета Будителя України Тараса Шевченка

У бібліотеці школярі вибирали собі цікаві книги. А у бібліотечному "Коридорі в майбутнє" біля стенду "Захисники Брами Європи" вони пізнавали своїх ...  
У час жорстокої війни, всі ми разом тут, у тилу долучаємося до промоції українського слова, що міцно тримає духовний щит України. 


 

Цей матеріал підготував  БібліоХаб, ГІЦ (Громадсько інформаційний центр) спільно з ГО "ІРЦМБ" (ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА БУСЬК") та ПЄІ (Пункт Європейської інформації) при Інтернет-центрі Буської бібліотеки



неділя, 9 березня 2025 р.

Краєзнавство у бібліотеці. Хати читальні в Буську та навколишніх селах

 Краєзнавство - важлива ділянка бібліотечної, музейної та архівної роботи. БібліоХаб Буської громади продовжує тісно співпрацювати з краєзнавцями ГО "Товариство Бужани" у цій сфері.


Краєзнавець, упорядник, перекладач і директор Буського історико-краєзнавчого музею Михайло Зозуля фіксує на камеру старі документи для подальшого вивчення. 

До наших часів  зберігся в ідеальному стані будинок - колишня хата читальня по вулиці Шевченка (Ліпибоки) 

На Короткій Стороні у Буську також були хати читальні. Із старих архівних документів дізнаємося що заяву на прийняття завідуючим хатою читальною потрібно було писати до голови міської ради депутатів трудящих ...

По колишній вулиці Піонеровій, а сьогодні Богдана Хмельницького з 15 червня 1948 року в хаті читальні, працювала Жовтанецька Марія Петрівна жителька вул. Піонерової №2

По вулиці Кооперативній, нині Воляни. з 21 травня 1948 року хатою читальнею завідувала Данчак Валерія Петрівна, жителька цієї вулиці №40 

Уродженка с.Костево Добіцької гміни Перемишлянського повіту Данчак В. П., мала освіту 5 класів.

По вулиці Франка в хаті читальні, з 1 грудня 1948., працював  Корабейніков Ніколай Яковловіч житель вул.Міцкевича,4. Заяву на прийняття зав. ізбой читальною потрібно було писати до завідувача Буского райкультотдєла тов. Запорожец ...


 Старожили розповідають, що вкінці сорокових дуже цінували грамотних людей котрі вміли писати, рахувати, читати. Так, письменного підмайстра артілі " Червоний прапор" тодішня радянська система висунула на посаду зав. хати читальні м. Буськ вул. Кооперативна

 Житель вул. Кооперативної № 8 Даньчак Володимир Іванович працював завідуючим Бускім райкультотдєлом з 17 лютого 1947 року. Його автобіографія написана власноруч гарним, каліграфічним почерком дуже цікава

Уродженець с.Костево Добіцької гміни Перемишлянського повіту Даньчак В.І., мав 2 освіти (1928 -1934 школа м. Перемишля і 1934 -1939  гімназія Перемишля)


Архівні документи свідчать, що велику роль у призначенні на посаду відігравали скерування комуністичної партії (більшовиків). Згідно вказівки обласного отдєла на ім'я вищезгаданого Доньчак, 13липня 1950р., №494 направляєт і предлагаєт іспользовать Власову Н. І.
 
Перевагу в той час надавали вихідцям з Росії. Всюди були рускоязичні активісти. В своїй автобіографії Власова Наталья Івановна пише "роділась в городє Москвє 1931 года ... родних нє помню..."

Досі вважалося, що за 80 років існування бібліотеки в Буську було тільки три директори бібліотеки. Тепер, у вищенаведеній автобіографії бачимо останнє речення  Власової " сєйчас врємєнно ісполняю обязаності  зав. бібліотєкой" дата 1/VI-51 г. і підпис . Отже, ймовірно вона займала посаду директора бібліотеки під час декретної відпустки Марії Петрівни Солодкової . Вона й досі вважається першим директором бібліотеки в Буську ще з 1946 року.

28 серпня 1947 

 











З наказу №36 від 12 травня 1968 року зрозуміло, що в обов'язки тодішньої директорки входили взаємоперевірки та командировки в бібліотеку сусіднього К.Бузького району

А керівником, заврайвідділом культури на той час був Богдан Тимошенко

МАТЕРІАЛ НА СТАДІЇ РОЗРОБКИ

 

 
 

пʼятниця, 28 лютого 2025 р.

Краєзнавство у бібліотеці. Хати читальні на Довгій Стороні у Буську

 БібліоХаб Буської громади разом з ГО "Товариство Бужани " презентує онлайн серію краєзнавчих матеріалів.

Розділ перший: Хати читальні в Буську з 1947 року та ідеологічний післявоєнний фронт у Буську.

З розповідей старожилів дізнаємося, що в Буську тільки по вулиці Шашкевича (на Довгій Стороні)  функціонувало аж 3 хати читальні. 

Перша хата читальна була на самому початку Довгої Сторони, в цьому старовинному будинку, котрий добре зберігся до сьогодення.


 Крім хати читальні тут ще був дитячий садочок для дітей колгоспників. Батьки працювали в колгоспі, а їх дітей доглядали няня і дві кухарки. Позаду цього будинку ще австрійського періоду, була МТС (машинно-тракторна станція).

Друга хата читальна знаходилася майже в середині вул. Шашкевича. Перша власниця цього будинку була з роду Домкович, другий власник греко-католицький священник о.Роман Чайковський


 Тут була хата читальня, контора колгоспу Будьонного й також дитячий садочок. Вечорами сюди приїздив кіномеханік і за 5 копійок показував кіно. Першими заходили діти й сідали просто на землю, дорослі на лавки, кіномеханік вішав простиню на стіну й завжди крутив один і той самий фільм про Хмельницького. На коні з булавою в руці їхав Богдан Хмельницький... Раптом лунав крик: "Йой -йо -йой! Та він зараз нас переїде!". Під страшний лемент першими втікали діти, а за ними й дорослі...

Третя хата читальня була в кінці вул. Шашкевича. Це стара польська хата. В 1946 родина виїхала в Польщу, згодом радянська влада відремонтувала і поселила тут сім'ю Назаренків ... Від дороги  був ще великий ганок з навісом.

У цьому будинку також була хата читальня. Сюди приходили діти з своїми неписьменними батьками. Там навчали їх  грамоти, а вечорами кіномеханік показував кіно. Згідно з рекомендацією...

Завідуючим хатою читальною з 23 листопада 1951 року працював Домбровецький Мар'ян Йосифович житель сусідньої вулиці Шевченка,47. Через річку Солотвину на відстані 20 або 30 метрів виднілася його домівка. 

Вище бачимо його власноруч написану заяву, а нижче допис краєзнавця, члена ГО " Товариство Бужани " Тараса Дишканта в місцевому часописі " Воля народу "


Краєзнавча ділянка роботи є однією з найважливіших у традиційній бібліотечній діяльності. Саме тому вона активно ведеться впродовж багатьох років БібліоХабом Буської громади  та краєзнавцями ГО"Товариство Бужани"

Краєзнавець Іван Нагорний проводить роз'яснювальну, дослідницьку роботу в БібліоХабі Буської громади.

Тут постійно ведеться робота по знайомству з історією рідного краю, популяризація старих світлин різних періодів діяльності громади. Саме тут, на Довгій Стороні поруч церкви святої Параскеви за радянських часів, Буською райзаготконторою було налагоджено виробництво різних видів продукції. 

Вже за часів Незалежності України, стару церковцю по вулиці Шашкевича (ровесницю Полтавської битви) відреставровано й  іноземні туристи почали організовувати сюди групові екскурсії.
Прогляньте також відеоролик про екскурсію по Буську та в бібліотеку


  В урочищі Довга Сторона - Ліпибоки є древній єврейський цвинтар . А ліворуч від церкви св. Параскеви при дорозі зберігся будинок, штаб-квартира С.Будьоного.

 
(09.03.2025. , зліва
будинок, штаб-квартира С.Будьоного уже йде під знесення, позаду нова хата власників, поряд плебанія і церква св. Параскеви).

А поруч на цьому клаптику землі...


На цьому історичному ландшафті Довга Сторона - Ліпибоки народилися Євген Петрушевич, Йосип Боцян, Іларіон Свєнціцький, Володимир Чучман, Іванка Мигаль та Богдан Литвин

 Далі буде... 

 

Цей матеріал підготував  БібліоХаб, ГІЦ (Громадсько інформаційний центр) спільно з ГО "ІРЦМБ" (ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА БУСЬК") та ПЄІ (Пункт Європейської інформації) при Інтернет-центрі Буської бібліотеки

 

 

понеділок, 3 лютого 2025 р.

УВАГА ! Літературний конкурс «За 28 днів весна, кохання…»: відкрийте своє серце у словах


 

Вітаємо, шановні колеги!

Потрібна ваша інформаційна підтримка у важливій культурній ініціативі ГО Експеримент. Будемо вдячні за публікацію на ваших ресурсах та у соцмережах.

Якщо у вас немає сайту, можна поширити інформацію у соцмережах. Розповідайте про це друзям і підписникам.

Повний пресреліз знайдете у вкладеному файлі.

З повагою – редакція порталу Експеримент.

________________________________________________________________

Любов і весна в кожному рядку: літературний конкурс «За 28 днів весна, кохання…» для мрійників

Коли весна вирує навкруги,
Коли думки тендітні та примхливі,
В тобі єдиній всі мої боги.
Я сповнений наснаги та надії.

Олексій Іванов

Портал Експеримент разом з видавництвом «Богдан» оголошують романтичний літературний конкурс «За 28 днів весна, кохання…».

Умови конкурсу

  • Напишіть романтичний вірш або коротку прозу (давайте подаруємо читачам трохи ніжності, добра, любові).
  • Тема: весна, кохання (і все пов’язане з ними).
  • Об'єм для вірша: не менше 16 рядків.
  • Об'єм для прози: до 2 500 знаків.
  • Вимоги: твір має бути написаний українською мовою, без використання обсценної (ненормативної) лексики.
  • Важливо: текст твору повинен бути унікальним і раніше ніде не опублікованим.
  • Не приймаються тексти, створені за допомогою штучного інтелекту (AI/GPT та ін.).
  • Термін подачі робіт: до 2 березня 2025 року.
  • Оголошення переможців: 18 березня 2025 року.
  • Максимальна кількість творів від однієї людини — один твір.
  • Авторське право на твори належить виключно авторам.
  • Вік авторів не обмежується!

Надсилаючи текст на конкурс «За 28 днів весна, кохання…», автори дають згоду на публікацію матеріалу на порталі Експеримент.

Спосіб подачі: надіслати вірш або прозу у форматі Word електронною поштою на адресу: mo.eksperiment@gmail.com з позначкою За 28 днів весна, кохання.

У листі ОБОВ'ЯЗКОВО вкажіть ваше ім'я та прізвище (або псевдонім), а також продублюйте безпосередньо у текстовому файлі.

Важливо! Твори розміщуються на порталі Експеримент на постійній основі. Не видаляються. Автори, котрі надсилають свої матеріали, погоджуються з цією умовою.

Призи

Кожен переможець отримає сертифікат на книжки від видавництва «Богдан».

Буде обрано трьох переможців

  1. Перше місце отримає сертифікат на 1 300 грн.
  2. Друге місце – сертифікат на 900 грн.
  3. Третє місце – сертифікат на 700 грн.

Також додатково три переможці отримають персональні промокоди зі знижкою 50% на покупку книжок на сайті видавництва «Богдан».

  • Перше місце обиратимуть портал Експеримент та видавництво «Богдан».
  • Друге і третє місце визначатиме редакція Експерименту серед учасників, чиї твори наберуть найбільшу кількість переглядів, лайків та репостів.

Бажаємо всім успіхів!

Ознайомитись з усіма учасниками конкурсу «За 28 днів весна, кохання…» можна за посиланням: https://md-eksperiment.org/category/konkursy/za-28-dniv-vesna-kokhannja

 

 

Цей матеріал підготував  БібліоХаб, ГІЦ (Громадсько інформаційний центр) спільно з ГО "ІРЦМБ" (ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА БУСЬК") та ПЄІ (Пункт Європейської інформації) при Інтернет-центрі Буської бібліотеки посилаючись на https://mail.ukr.net/desktop/u0/readmsg/inbox/17385676793915976024

 

неділя, 19 січня 2025 р.

Підсумки Різдвяної онлайн-вікторини 2024-2025

  


БібліоХаб Буської громади підводить підсумки Різдвяної вікторини 2024-2025. Онлайн-вікторина під гаслом "Люби і знай свій рідний край і міжнародну допомогу залучай" проходила з 17 грудня 2024 до 17 січня 2025 року.

 Призовий фонд це плід багаторічної міжнародної співпраці Інтернет-Центру КЗ "Буської публічної бібліотеки" з колишніми жителями нашого міста й теперішніми жителями ЄС (міст Каліш, Люблін, Вроцлав і Глівіце) 

На знімку вгорі й три фото внизу - перші знайомства з умовами та призовим фондом Різдвяної вікторини 2024-2025. Це учні 6 Б класу Буської ОЗЗСО I-III ст. №1 Супрун Давид та Панченко Юрій

Читаємо паперові книги та їх електронний варіант в Онлайн бібліотеці Буської громади


Формат читання немає значення

Нагадаємо умови онлайн-вікторини  «Люби і знай свій рідний край і міжнародну допомогу залучай». 

 ФБ.

Три питання онлайн-вікторини:

1.         Назвіть книгу, що обєднує історичні розвідки-спогади про Буськ двох європейських авторів, які народилися в Буську

2.     Як звати авторів – вихідців з Буська та упорядника цієї книги

3.     Вкажіть посилання на електронний варіант цієї книги в ОНЛАЙН  БІБЛІОТЕЦІ  БУСЬКОЇ  ГРОМАДИ

      Автори трьох правильних відповідей залишених на фейсбук-сторінці тут координатора ПЄІ (пункту європейської організації) та БібліоХабу Буської бібліотеки Марії Литвин  отримають призи.  

 

 БібліоХаб Буської громади визначив професіоналів Різдвяної онлайн-вікторини 2024-2025, котрі взяли участь в комфортній, затишній домашній атмосфері.

Надіслано правильні відповіді з дотриманням усіх вимог

Перше місце у онлайн-вікторини  «Люби і знай свій рідний край і міжнародну допомогу залучай», дісталося учениці 4 А класу Буської ОЗЗСО I-III ст. №2 Воргуль Діані та Колтик Саші учневі 1 А класу

 Тож вітаємо переможців Різдвяної онлайн-вікторини 2024-2025!

У вікторині також брали участь учні 6 Б класу Буської ОЗЗСО I-III ст. №1 Бак Андрій, Панченко Юрій та Супрун Давид

 Сьогодні, як ніколи, стає в нагоді онлайн-читання, міні-конкурси та  онлайн-бібліотеки

 

У бібліотечному "Коридорі в майбутнє" пахне гілочка ялини та калини, світить всіма кольорами різдвяна зірочка


Перші учасники вікторини з призами

Мета вікторини: формат читання, офлайн чи онлайн не має значення

Цей матеріал підготував  БібліоХаб, ГІЦ (Громадсько інформаційний центр) спільно з ГО "ІРЦМБ" (ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА БУСЬК") та ПЄІ (Пункт Європейської інформації) при Інтернет-центрі Буської бібліотеки 

 

 Читайте також:

Різдвяна онлайн-вікторина 2024-2025 «Люби і знай свій рідний край і міжнародну допомогу залучай»


Міні-конкурс юних онлайн читачів при БібліоХабі Буської громади

Вітаємо з перемогою у міні-конкурсі юних онлайн читачів

Різдвяна вікторина 2022 - 2023 

Переможці першого туру Різдвяної вікторини 2022 - 2023. .  

Переможець другого туру Різдвяної вікторини 2022 - 2023. 

Європейські подарункові календарі  

Європейський Миколай у бібліотеці 

Призери онлайнової вікторини 2021  

Онлайн вікторина до 924 - річного міста БУСЬК 

Бібліотечна онлайн-вікторина на етапі тестування 

Сталий розвиток у Буській бібліотеці. Міні-вікторина.  

Бібліотечна онлайн - вікторина до Всеукраїнського Дня бібліотек  

Онлайн-вікторина "Моє рідне місто" нагородження 

У Буську католицький Миколай іде на зустріч українському  

Європейське Різдво у бібліотеці  

Бібліотечна співпраця з європейськими містами  

Бібліотека Щедрий Вівторок. Акція дарування книг

Європейський день мов у ПЄІ Буської бібліотек