неділю, 28 вересня 2014 р.

Буськ відзначив 917-й день народження


Ще в 2008 році Буська міська рада перенесла святкування  з традиційно дощового жовтня на сонячний вересень. Підставою для такого рішення були не тільки практичні спостереження погоди, а також прогнози (http://www.weather.com/weather/tenday/Busk+UPXX0005:1:UP ) з американського сайту www.weather.com , на якому місто зареєструвалось одним з перших в Україні ще у 1997 році, коли до 900-річчя розмістило в Інтернеті свій перший сайт.
Тож, і цьогоріч День міста Буська відзначили у неділю  28 вересня, хоча дитячий турнір з футболу за участю команд м.Буська, ДЮСШ м.Золочів та с.Ременів Кам’янко Бузького району нагадав про урочистості ще напередодні - у суботу, 27 вересня.
 Вранці, за багаторічною традицією, у всіх храмах Буська  відбулися богослужіння за многії літа міста, його мешканців та гостей. Потім вулицями міста стартував  легкоатлетичний пробіг, участь в якому взяли  вихованці спортивних шкіл району та велосипедний рейд головними вулицями з українською символікою під гаслом: "В здоровому тілі – український дух!"



А на спорткомплексі  відбувся турнір з мініфутболу між вуличними командами і футбольний суперматч  депутатських команд міста і району. Тут також у культурно-патріотичній програмі господарі  привітали гостей міста.





О 18.00  символічний ланцюг єднання поєднав бущан, які віншували родини захисників Вітчизни. 
А об 19.00 у мирне небо запустили голубів, які принесуть мир і щастя у кожен дім, а за ними вогняні ліхтарики з побажаннями місту.



У межах акції на підтримку українських захисників Вітчизни, о 16.00 зі сцени районного Народного дому вже звучав гімн Небесної сотні «Гей, пливе кача …» в акапельному виконанні відомого гурту «Піккардійська терція».
Готуючись до урочистостей,  бущани навели лад на вулицях та подвір’ях і навіть провели кількаденну толоку на проблемному об’єкті в у центрі  міста– палаці графа Бадені. 



З 10.00 год.  у його приміщенні історико-культурологічне товариство «Бужани»  розгорнуло виставку краєзнавчих знахідок. 







Це для того, щоб привернути увагу потенційних меценатів до стану цього архітектурного об’єкту. Адже ця колишня окраса древнього міста сьогодні може лише позаздрити аналогічному і молодшому палацу графа Бадені у Коропці, з якого родом походить видатний український економіст і меценат Богдан Гаврилишин.
.

Редколегія блогу 
Приносимо вибачення за помилки, які були допущені через одночасну роботу з текстом кількох кореспондентів з "гарячих точок" цієї події.

Немає коментарів: