неділя, 1 грудня 2013 р.

Заключна конференція в рамках проекту "Громадські інформаційні центри у Львівській області"

26 і 27 листопада 2013 року, в готелі Львів, проходила двохденна конференція яку реалізували Форум люблінських недержавних організацій в партнерстві з Центром Співпраці Польща-Схід і громадською організацією "Європейський  діалог" за підтримки програми "Бібліоміст". Координував її керівник ГО "Європейський діалог" Ігор Каспрук.
В роботі конференції брали участь представники усіх районів Львівщини та областей України, зокрема бібліотек, НУО, органів самоврядування. З польської сторони були присутні координатор Наталія Гмурковська, Войцех Дец, Гжегож Хуніч.
У межах конференції відбулися заключні тренінги, диспути, обміни досвідом, обговорення перспектив створення ЦНАП при органах самоврядування та ГІЦ при бібліотеках. Всі учасники отримали методичні посібники, роздаткові матеріали, буклети ГІЦів та " Путівник з електронного урядування"
На цих фотографіях відображено окремі моменти з роботи конференції:Від програми "Бібліоміст" на підсумковій конференції  виступила координатор Наталія Новакова:Учасниця конференція Марія Литвин, інженер-бібліотекар Буської РЦБС

Немає коментарів: