субота, 7 серпня 2021 р.

Сталий розвиток у Буській бібліотеці. Міні-вікторина.

У червні 2021 року Литвин Марія з Інтернет-центру Буської бібліотеки дистанційно навчалась за міжнародним проєктом. Мова йде про  польсько-український освітній проєкт "Цілі сталого розвитку ООН: інтеграція європейського досвіду в культурно-освітні заклади." Звіт про виконану в процесі реалізації проєкту навчально-виховну роботу високо оцінили у Польщі  та в   Україні. За сумлінну та глибоку працю Литвин Марія отримала сертифікат

 


Детальніше про проєкт читайте:

Освітній проєкт «Цілі сталого розвитку – ключові напрямки розвитку нашої планети».  

Перша онлайн зустріч із організаторами проєкту про Цілі сталого розвитку  

Польсько-український проєкт про цілі сталого розвитку триває  

Польсько-український проєкт ЦСР - перезавантаження #3 

Міжнародний польсько-український проєкт про Цілі сталого розвитку на фінішній прямій  

 

Хоча навчання уже пройдено успішно й отримано сертифікат. (Проєктом було охоплено 8045 дітей в Україні). Інтернет-центр, як представник українського освітнього й культурного секторів продовжує успішно демонструвати творчий потенціал. Про це читайте далі

Публічний простір в Буську та діти 

Бібліотечним коридором завжди пробігають діти. Вони неомінно звертають увагу на стенд 17 цілей розміщений біля входу в читальний зал.

Діти завжди відвідують Інтернет-центр, цікавляться новинами онлайн та офлайн. Литвин Марія бібліотекар-інженер з 15 -річним стажем охоче розповість ще й європейськими презентами обдарує (це марки, наклейки та книги, дарунки від колишніх жителів Буська, вчителів молодших класів, які сьогодні мешкають в ЄС: пані  Йоли Кухарської-Пуцик та пана  Казимира Круковського )


Зацікавлюються проєктом також і доросліОГОЛОШУЄМО МІНІ-ВІКТОРИНУ ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ!


Так би мовити, добра і корисна справа! Ви допомагаєте ширшій аудиторії довідатися про нас і нашу діяльність, а ми Вам надсилаємо щось корисне… 😊

Ми додатково розіграємо ще три комплекти друкованих навчальних матеріалів

для трьох переможців!

Умови прості:

Будь ласка, підпишіться на наші соціальні сторінки і поширте наш підсумковий пост про проєкт! Переможців визначимо рандомно 15 серпня!

 

1)      Сторінки для здійснення підписки:

facebook.com/TupTupTup.CultureLab

facebook.com/yurashky.lviv

www.youtube.com/channel/UCNvcJBX0JFi3GiIqkxdjHIw 

 

2)      Пост для поширення:

www.facebook.com/yurashky.lviv/posts/2364879500313344

 

За допомогою рандом ми визначатимемо переможців, власне, серед усіх здійснених поширень вказаного допису, тому можна його поширювати, як від закладів так і від особистих сторінок. Якщо маєте бажання, залучайте, будь ласка, знайомих та друзів – ми будемо вдячні за це!

----------------------------------------------------

 

Отож,  вітаємо Вас і з радістю рухаємося вперед!

Нагадуємо, що цієї осені ми продовжуватимемо нашу працю, до якої долучається потужна організація із Чехії LIPKA. Цього разу зосередимося на екологічній освіті дітей. Це означає, що незабаром ми знову будемо разом у спільній та сильній команді! На початку навчального року надішлемо Вам запрошення до участі у цьому новому проєкті.

 

Усім бажаємо успіху, міцного здоров'я та радості у житті!

Ну і звісно ж – ПЕРЕЗАВАНТАЖИМО НАШІ ЦІЛІ РАЗОМ! 😊 

 

З повагою, команда проєкту!

·         Фонд CultureLab

·         Дитячий телевізійний театр «Юрашки»

·         ­Львівська обласна бібліотека для дітей

·         Українська бібліотечна асоціація

·         Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

 

Цей матеріал підготував ГІЦ (Громадсько інформаційний центр) спільно з ГО"ІРЦМБ" (ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА БУСЬК") та ПЄІ (Пункт Європейської інформації) при Інтернет-центрі Буської бібліотекиНемає коментарів: