четвер, 28 червня 2012 р.

До 75-річчя Іванки Мигаль

6 липня 1937 р. народилась наша землячка Іванка Мигаль (*06.07.1937 - +18.09.1983)
Відома співачка. Солістка меццо-сопрано Канадської, Нью-Йорської Метрополітен і Маямської опери.
Дитячі роки пройшли в Буську. На Буській ЗОШ №2 встановлена меморіальна дошка.


Послухати сопрано Іванки Мигаль (паж) в опері Дж.Верді "Ріголетто" можна тут:



RIGOLETTO - Metropolitan Opera, juin 1972 - 1/4 - Bonynge, Pavarotti, Milnes, Sutherland, Raimondi




RIGOLETTO - Metropolitan Opera, juin 1972 - 2/4 - Bonynge, Pavarotti, Milnes, Sutherland, Raimondi



RIGOLETTO - Metropolitan Opera, juin 1972 - 3/4 - Bonynge, Pavarotti, Milnes, Sutherland, Raimondi




RIGOLETTO - Metropolitan Opera, juin 1972 - 4/4 - Bonynge, Pavarotti, Milnes, Sutherland, Raimondi

Богдан Литвин, керівник Інтернет-центру

вівторок, 26 червня 2012 р.

До Дня Конституції України


День Конституції України

28 червня в Україні відзначається державне свято - День Конституції України. Цього дня у 1996 році на ранковому засіданні Верховна Рада України прийняла новий Основний закон країни - першу Конституцію незалежної української держави.
Конституція УкраїниКоротко з історії. Спроби прийняти Конституцію в Україні робилися з перших років проголошення незалежності. У 1992-1993 роках під керівництвом Президента Леоніда Кравчука був напрацьований перший проект Основного Закону, проте він так і не був прийнятий.
8 червня 1995 року між гілками влади був підписаний Конституційний договір, на підставі якого мала бути розроблена Конституція. У 1996 році була створена спеціальна парламентська комісія під керівництвом депутата Михайла Сироти. 27 червня почався розгляд запропонованого документа у Верховній Раді.
Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійному залі всю ніч із 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні, після чого Основний Закон був остаточно затверджений.
Вважається, що прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність і стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.



Книжкова виставка до Дня Конституції


Богдан Литвин, керівник Інтернет-центру

Затверджено програму поповнення фондів бібліотек

Затверджено програму поповнення фондів бібліотек Львівщини на 1,2 млн грн

Львівська облрада затвердити обласну Програму поповнення бібліотечних фондів Львівської області на 2012 рік.
 
«За» це рішення проголосували 70 депутатів на сесії 26 червня.
Обсяг фінансування програми за рахунок коштів обласного бюджету становить 1,2 млн грн на рік.
При розподілі коштів планується використати 30 % від загального обсягу фінансування на придбання дитячої літератури для публічних бібліотек області (обласна, центральні районні, міські бібліотеки для дітей, міські та сільські бібліотеки-філії централізованих бібліотечних систем), 30 % – для поповнення фондів шкільних бібліотек області художньою літературою, а 40 % від загального обсягу фінансування скеровується на поповнення фондів бібліотек-філій літературою для дорослих та юнацтва.
Як зазначив начальник управління культури Львівської ОДА Сергій Бурко, у публічні бібліотеки області буде закуплено 18 тис. книг, торік було 11 тис.
На кожну бібліотеку припаде по 6-7 книг на суму 225 грн.
Бурко також зазначив, що середній рівень відвідуваності бібліотек на сьогодні значно нижчий, ніж у радянські часи

субота, 23 червня 2012 р.

День молоді

В неділю Україна відзначає День молоді


В неділю Україна відзначає День молодіЩорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. В Україні День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, відзначається щорічно в останню неділю червня і також носить назву «День молоді».
Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. В Росії офіційно відзначається День молоді 27 червня, хоча його традиційно святкують в останню неділю червня.

Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.
Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни.
Турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи. Розроблена і здійснюється молодіжна політика. Держава підтримує молоді сім’ї. Розширюються можливості для отримання середньої, вищої, спеціальної освіти. Розвиваються юнацькі та молодіжні клуби та центри. Велика увага приділяється зниженню молодіжного безробіття.
В 2012 році День молоді припадає на 24 червня.

четвер, 21 червня 2012 р.

День державного службовця

З днем державного службовця !

Своє професійне свято 23 червня святкують державні службовці. День державної служби відзначається в Україні щорічно з 2003 року в День державної служби Організації Об'єднаних Націй, згідно з Указом Президента від 4 квітня 2003 року.
Буська РЦБС вітає колектив службовців Буського району з нагоди наступаючого свята:

115 років від дня народження Юрія Кондратюка



Ю́рій Васи́льович Кондратю́к (справжнє ім'я Шаргей Олександр Гнатович; 21 червня 1897, Полтава,Україна — початок жовтня 1941) — український вчений-винахідник радянського періоду, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів. Автор так званої «траси Кондратюка», якою подорожували на Місяць космічні кораблі «Аполлон».

Юрій Кондратюк - таємниця підкорення місяця.

Таємниці забутих перемог. Траса Кондратюка.

(...  В країні йшло будівництво, не вистачало цвяхів. Він збудував їм велетенське зерносховище без єдиного цвяха. "Як? Без цвяхів все розвалиться!" І кинули його до в'язниці. А зерносховище й досі стоїть ...)

вівторок, 19 червня 2012 р.

"Каменярівський вівторок" запрошує книголюбів

19
ЧЕРВНЯ
ВІВТОРОК
СЬОГОДНІ
17:00
                                                     'Каменярівський вівторок' пам'яті Івана Франка

"Каменярівський вівторок" пам'яті

 Івана Франка

Книгарня "Є" та видавництво "Каменяр" запрошують на черговий "Каменярівський вівторок" – завершальну зустріч двох сезонів, яка відбудеться 19 червня.

Червневий "Вівторок" присвячено пам’яті видатної постаті української культури, – письменника, поета, вченого, публіциста, перекладача, громадського й політичного діяча Івана Франка, від літературного імені якого походить назва видавництва. Відтак, у рамках заходу буде представлено видання "Спогади про Івана Франка" (упорядник професор ЛНУ ім. Івана Франка Михайло Гнатюк), "Прийдімо до Франка" (ілюстрованій путівник по літературній експозиції Львівського національного літературно-меморіального музею І. Франка), каменярівську серію "Моя Франкіана".

Зустріч припадає на період відзначення днів пам’яті Івана Франка.

неділя, 17 червня 2012 р.

Увага! Новий конкурс для бібліотек

Інформація з ЛОУНБ від Олени Василівни Шматько.

Увага для сільських  та дитячих бібліотек, громадськості,   органів місцевого  самоврядування.

Відповідно до координаційного плану заходів з реалізації проекту "Бібліоміст - Львівщина" на 2012 рік" та з метою розвитку сучасних публічних бібліотек у сільській місцевості, проводиться конкурс пректів "Бібліотека - епіцентр громадських ініціатив" у два етапи:

І етап - з 15 червня по 15 липня 2012 р.

ІІ етап - з 15 липня по 01 серпня 2012 р.

у трьох номінаціях:

 - проект "Бібліотека - центр розвитку громади"

 - проект "Бібліотека - центр обслуговування користувачів з обмеженими можливостями та соціально незахищених верств населення"

 - проект "Бібліотека - центр творчого розвитку дітей"

Умови проведення конкурсу дивіться нижче:

                                                   УМОВИ

проведення  конкурсу
«Бібліотека – епіцентр громадських ініціатив»
у Львівській області

1. Загальні положення


1.1. Обласний  конкурс «Бібліотека – епіцентр громадських ініціатив» здійснюється з метою:

-       привернення уваги місцевих органів влади до діяльності сільських бібліотек, зокрема залучення додаткових коштів на покращення матеріально-технічної бази та забезпечення поповнення фонду документів;
-       розбудови сучасних публічних бібліотек у сільській місцевості;
-       виявлення кращого досвіду роботи сільських бібліотек-філій;
-       поширення та впровадження в практику роботи кращого досвіду роботи бібліотечних закладів, які використовують інноваційні форми і методи роботи, запроваджують нові бібліотечні послуги для користувачів, в т. ч. із використанням новітніх технологій.

1.2. Завдання конкурсу полягає у:

-       підвищенні ролі сільських бібліотек в соціально-економічному розвитку села;
-       сприянні якісному оновленню змісту, форм і методів роботи бібліотек;
-       стимулюванні творчої активності працівників сільських бібліотек, підвищенні їхньої професійної майстерності;
-       поліпшенні бібліотечного сервісу для користувачів;
-       зміцненні зв’язків бібліотек з сільськими радами, громадськими організаціями, творчими, діловими та туристичними структурами.

2. Організація конкурсу

2.1.  Організація проведення конкурсу здійснюється управлінням культури облдержадміністрації, Львівським обласним відділенням УБА «Галичина», Львівською обласною універсальною науковою бібліотекою та Львівською обласною бібліотекою для дітей спільно з програмою «Бібліоміст» в рамках координаційного плану заходів з реалізації проекту «Бібліоміст - Львівщина на 2012 рік».
2.2.  У конкурсі беруть участь (на добровільних засадах) сільські бібліотеки-філії РЦБС області.

         Конкурс проводиться у трьох номінаціях:

Ø проект «Бібліотека – центр розвитку громади»,
Ø проект «Бібліотека – центр обслуговування користувачів з обмеженими можливостями та соціально незахищених верств населення»,
Ø проект «Бібліотека – центр творчого розвитку дітей».

2.3. Організація проведення конкурсу.
2.3.1. Для організації та проведення Конкурсу створюється організаційний комітет та журі, склад яких затверджується наказом управління культури облдержадміністрації.
2.3.2. Конкурс проводиться в два етапи: І відбірковий (районний) етап – з 15 червня по 15 липня 2012 року, ІІ (обласний) етап – з 15 липня по 1 серпня 2012 року.

2.4. І-ий етап відбірковий (районний) здійснюється на районному рівні методичними центрами – Центральними районними бібліотеками шляхом:
§  інформування сільських бібліотек-філій;
§  надання консультативно-методичної допомоги при написанні проектів та створенні презентацій;
§  визначення кращих проектів від РЦБС;
§  оформлення супровідних документів та проектних заявок;
§  висвітлення підсумків відбіркового (районного) етапу у ЗМІ;
§  відзначення переможців на районному рівні.

2.5. ІІ-ий етап (обласний)

2.5.1. На розгляд журі обласного конкурсу надсилається: 2 копії  друкованого пакету документів (аплікаційна форма проекту, листи підтримки /інформаційні матеріали обов'язково друкуються у текстовому редакторі Word українською мовою /комп'ютерним набором, кегель 14, інтервал 1.5, шрифт Times New Roman/, електронний додаток на диску /відео – не більше 5 хв. запису, або мультимедійна презентація – не більше 10 слайдів, у програмі Power Point/ та інші потрібні матеріали) рекомендованим листом; 1 копія надсилається електронною поштою.
2.5.2. Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються. Авторські права на творчі роботи переможців конкурсу переходять до його організаторів, які залишають за собою право використовувати їх для публікацій у пресі.
2.5.3. Роботи на обласний етап конкурсу надсилаються не пізніше 15 липня 2012 року на адресу:

         НМВ ЛОУНБ, просп. Шевченка 13, м. Львів, 79000, з приміткою        конкурс проектів «Бібліотека – епіцентр громадських ініціатив».

         Е-mail: lounb-nmv@ukr.net. або Е-mail: olenashmatko@gmail.com.

         Телефон для довідок: (032) 235-56-77.
         Контактна особа Олена Шматько.

3. Критерії оцінки проектів для відбору на обласному рівні

         Матеріали будуть оцінюватися за наведеними нижче критеріями. Кожний критерій оцінюватиметься на шкалі від 0 до 5 балів (п’ять – це максимум).

3.1. Активна участь місцевої громади у діяльності бібліотеки (планування, проведення заходів, підтримка, контроль та оцінка проекту). Наявність волонтерського осередку або окремих волонтерів.
3.2. Відповідність місцевим потребам з огляду на проблеми та ресурси громади, визначені бібліотекою-заявником за допомогою оцінки потреб користувачів.
3.3. Винахідливість та оригінальність ідеї проекту і методів впровадження /тематична новизна, застосування диференційованого підходу, розмаїття форм, координація роботи з партнерами, можливість повторити проект деінде/.
3.4. Результативність використання інформаційних технологій та Інтернету.
3.5. Ефективне та раціональне використання ресурсів.
3.6. Продумане планування проектної діяльності, реальні терміни виконання завдань, відповідність меті конкурсу.
3.7. Комфортність умов обслуговування користувачів та сучасне оформлення бібліотечного середовища.
3.8. Участь бібліотеки у соціально-економічному та культурному розвитку села; взаємодія бібліотеки з органами місцевої влади (конкретні приклади), закладами культури і освіти, громадськими організаціями.
3.9.         Рекламна діяльність та співпраця з ЗМІ.
3.10.    Залучення позабюджетних коштів для розвитку бібліотеки (в т.ч. грантів).

4. Нагородження переможців

Переможці обласного конкурсу будуть нагороджені грамотами /дипломами/ управління культури облдержадміністрації та цінними призами ЛОВ УБА «Галичина».
Учасникам конкурсу буде присуджено звання «Лауреат обласного конкурсу проектів «Бібліотека – епіцентр громадських ініціатив».
Проекти-переможці обласного етапу конкурсу будуть передані у програму «Бібліоміст» для визначення головного номінанта, якій буде профінансований програмою в рамках конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами на суму 2500 $.
Матеріали  переможців та учасників конкурсу будуть рекомендовані для публікації в професійній періодиці та виставлені на веб-сайтах ЛОУНБ та ЛОДБ.

                                         Марія Литвин, методист Буської ЦРБ

Пам'яті Ігора Білозіра

У Буському районному Народному домі відбувся концерт пам'яті Ігора Білозіра і відкрилася кімната - музей.

У малому актовому залі бібліотекарі організували виставку





Деталі згодом.

Відгуки про 3-й краєзнавчий форум Бущини


3-й краєзнавчий форум Бущини опинився в центрі уваги таких сайтів :

1.   http://buskl.blogspot.com/2012/06/3.html

Вівторок, 12 червня 2012 р.

3-й регіональний форум краєзнавців-літописців

У Буську відбудеться третій регіональний форум краєзнавців-літописців
Завтра, 13 червня 2012 року о 12 год. в Буському районному Народному домі відкриється третій регіональний форум краєзнавців-літописців краю. З ініціативою його проведення виступили відділ культури і туризму Буської РДА та Буська центральна районна бібліотека ім. І.Котляревського. Цьогорічний форум, приурочений до 915-річчя першої писемної згадки про місто Буськ, отримав назву «Буськ у вирі століть».  До участі запрошені представники владних структур, краєзнавці, науковці, бібліотекарі та вчителі, члени громадських організацій, ЗМІ, депутати районної ради, митці краю, священики.
У програмі заплановані наступні доповіді:  «Археологічні знахідки – свідки історичного минулого»  (З.Павлик – голова товариства „Бужани”), «Освіта наших предків (Б.Глуховецький – керівник відділу освіти), «Духовне відродження краю. Церковні діячі. Сакральні пам’ятки архітектури»  (І.Стефанюк – головний спеціаліст відділу культури, священики міста), «Пісенна палітра краю ( Іванці Мигаль – 75)» (М. Мороз – бібліотекар Буської РДБ), «Буськ в літературних джерелах. Презентація нових книг» (Л.Ціхоцька – керівник відділу культури), «Буськ сьогодні. Здобутки та проблеми»  (Р.Сліпець – міський голова).
У бібліотеці буде розгорнута книжкова виставка „ Буськ: наша історична пам’ять”, а на бібліотечному блозі (http://buskl.blogspot.com ) буде розміщено відеозвіт з місця події.
Довідка.
Перший регіональний форум краєзнавців-літописців Бущини відбувся 26 травня 2010 р. ( http://zik.ua/ua/news/2010/05/27/230396) , другий - 31 травня 2011 р.  ( http://zik.ua/ua/news/2011/05/30/290314 )

Богдан Литвин, керівник Інтернет-центру Буської бібліотеки


Середа, 13 червня 2012 р.

Третій краєзнавчий форум Бущини (звіт)






У Буську відбувся третій регіональний форум краєзнавців-літописців - admin 15/06/2012 • 11:57
Днями в районному Народному домі м. Буська відбувся третій регіональний форум краєзнавців-літописців краю. З ініціативою його проведення виступили відділ культури і туризму Буської РДА та центральна районна бібліотека ім. І.Котляревського. Цьогорічний форум, приурочений до 915-річчя першої писемної згадки про місто Буськ, отримав назву «Буськ у вирі століть». Серед учасників форуму були представники керівного складу райдержадміністрації та районної ради, міста, краєзнавці, науковці, бібліотекарі та вчителі, члени громадських організацій, ЗМІ, депутати районної ради, митці краю, священики. Серед питань, з яких було заслухано доповіді й які обговорювалися: «Археологічні знахідки – свідки історичного минулого», «Освіта наших предків», «Духовне відродження краю. Церковні діячі. Сакральні пам’ятки архітектури» , «Пісенна палітра краю ( Іванці Мигаль – 75)», «Буськ в літературних джерелах. Презентація нових книг», «Буськ сьогодні. Здобутки та проблеми».
Окрім цього, в районній бібліотеці було розгорнуто книжкову виставку „ Буськ: наша історична пам’ять”, а на бібліотечному блозі (http://buskl.blogspot.com ) розміщено фото і відеозвіт з місця події.Довідка.
Перший регіональний форум краєзнавців-літописців Бущини відбувся 26 травня 2010 р., другий - 31 травня 2011 р.

П'ятниця
15 червня 2012
17:18
У Буську відбувся регіональний форум краєзнавців-літописців
Цьогорічний третій регіональний форум краєзнавців-літописців, приурочений до 915-річчя першої писемної згадки про місто Буськ, отримав назву «Буськ у вирі століть».
З ініціативою проведення форуму краєзнавців виступили відділ культури і туризму Буської РДА та Буська центральна районна бібліотека ім. І.Котляревського. Про це сьогодні, 15 червня, повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на дані Буської РДА.
Серед учасників форуму – краєзнавці, науковці, бібліотекарі та вчителі, члени громадських організацій, ЗМІ, депутати районної ради, митці краю, священики.
Були заслухані доповіді з таких тем: «Археологічні знахідки – свідки історичного минулого», «Освіта наших предків», «Духовне відродження краю. Церковні діячі. Сакральні пам’ятки архітектури», «Пісенна палітра краю (Іванці Мигаль – 75)», «Буськ в літературних джерелах. Презентація нових книг», «Буськ сьогодні. Здобутки та проблеми».
Нагадаємо, перший регіональний форум краєзнавців-літописців Бущини відбувся у 2010 р.


                                                   Марія Литвин, методист Буської ЦРБ

четвер, 14 червня 2012 р.

До 169-ї річниці смерті Маркіяна Шашкевича

17 червня виповнюється 169 років з дня смерті Маркіяна Шашкевича.
Він прожив яскраве і коротке, мов полум'я свічки, життя. Його сміливі ідеї чимала частина інтелігенції і навіть рідного простолюду спочатку зустріла з острахом і застереженнями, як єресь. Масам властива інертність.
Йому для служіння надавали далеко не найбагатші парафії. Перед своєю смертю в глухоті та сліпоті він потрібен був, мабуть, лише дружині й синові.
З тих пір багато води спливло і чимало того ж таки люду заробило собі слави й честі на дослідженні його творчості та посмертному поклонінні його імені. Така вже доля багатьох геніїв всіх часів і народів.
Про це дивись в наступних відеосюжетах:

                                                Перша проповідь Маркіяна Шашкевича


Світанок  відродження над Карпатами


                                                  Світлиця. Будитель нації



середа, 13 червня 2012 р.

Третій краєзнавчий форум Бущини (звіт)

Третій краєзнавчий форум Бущини відбувся нижче прогляньте фоторепортаж та відеозвіт.

Фоторепортаж











 

Відеозвіт



                                                        
                                                                         Марія Литвин, методист Буської ЦРБ

вівторок, 12 червня 2012 р.

3-й регіональний форум краєзнавців-літописців


У Буську відбудеться третій регіональний форум краєзнавців-літописців



Завтра, 13 червня 2012 року о 12 год. в Буському районному Народному домі відкриється третій регіональний форум краєзнавців-літописців краю. З ініціативою його проведення виступили відділ культури і туризму Буської РДА та Буська центральна районна бібліотека ім. І.Котляревського. Цьогорічний форум, приурочений до 915-річчя першої писемної згадки про місто Буськ, отримав назву «Буськ у вирі століть».  До участі запрошені представники владних структур, краєзнавці, науковці, бібліотекарі та вчителі, члени громадських організацій, ЗМІ, депутати районної ради, митці краю, священики.

У програмі заплановані наступні доповіді:  «Археологічні знахідки – свідки історичного минулого»  (З.Павлик – голова товариства „Бужани”), «Освіта наших предків (Б.Глуховецький – керівник відділу освіти), «Духовне відродження краю. Церковні діячі. Сакральні пам’ятки архітектури»  (І.Стефанюк – головний спеціаліст відділу культури, священики міста), «Пісенна палітра краю ( Іванці Мигаль – 75)» (М. Мороз – бібліотекар Буської РДБ), «Буськ в літературних джерелах. Презентація нових книг» (Л.Ціхоцька – керівник відділу культури), «Буськ сьогодні. Здобутки та проблеми»  (Р.Сліпець – міський голова).

У бібліотеці буде розгорнута книжкова виставка „ Буськ: наша історична пам’ять”, а на бібліотечному блозі (http://buskl.blogspot.com ) буде розміщено відеозвіт з місця події.

Довідка.
Перший регіональний форум краєзнавців-літописців Бущини відбувся 26 травня 2010 р. ( http://zik.ua/ua/news/2010/05/27/230396) , другий - 31 травня 2011 р.  ( http://zik.ua/ua/news/2011/05/30/290314 )

Богдан Литвин, керівник Інтернет-центру Буської бібліотеки





четвер, 7 червня 2012 р.

Стань учасником вікторини "Знай наших"

Зачерпни знань з книг нашої бібліотеки. Слухай у будні о 15.20 Українське радіо.
Телефонуй 044-239-62-92 і відповідай на запитання ведучого.

Пізнавальна іміджева вікторина від Українського радіо "Знай наших"
Для тих, хто знає багато, але не зупиняється на досягнутому, Українське радіо пропонує пізнавальну вікторину!
Правильні відповіді на запитання різного рівня складності (з історії, мистецтва, географії України тощо) зроблять кожного учасника переможцем дня і власником чудового призу від НРКУ – радіоприймача (з УКХ-діапазоном), який дає можливість залишатися на хвилі Українського радіо будь-де і за будь-яких умов!
Пізнавай, вигравай, слухай у будні о 15.20! Будь переможцем разом із Українським радіо!
"Знай наших"!

середа, 6 червня 2012 р.

Вітаємо з Днем журналіста

Колектив Буської ЦБС щиро вітає редакцію часопису "Воля народу" і  редакцію Буського районного радіомовлення з нагоди професійного свята.



У цей святковий для Вас день бажаємо десятисячних тиражів, поповнення нашої спільної читацької, слухацької і глядацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров'я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, гарячого мікрофона, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай ніколи не зраджує Вас удача і творче натхнення!
Переповненого Вам гаманця і гарного настрою щодня!


вівторок, 5 червня 2012 р.

Оптимістично дивимось на долю картин з музейних фондів

Читачі й персонал Буської бібліотеки з оптимізмом дивляться на долю картин "Битва під Віднем" і "Битва під Парканами" про які йдеться у наступному відеосюжеті ЗІК:




Безперечно, митці, політики, дипломати, влада і громадськість знайдуть мудрий розв'язок непростої проблеми і спадщина Бориса Возницького не буде втрачена.

Богдан Литвин

пʼятниця, 1 червня 2012 р.

Сьогодні Міжнародний день захисту дітей


Сьогодні  Міжнародний день захисту дітей. Коротко про це свято у наступному відеофрагменті.





Колектив Буської районної дитячої бібліотеки щоденно забезпечує право дітей на доступ до інформації.
                                                            
                                                                                                     Марія Литвин