понеділок, 23 квітня 2018 р.

Як англомовний "Мойсей" Івана Франка об'єднує у європейську спільноту талановиту юнь і мудрих мужів Буська


  У Міжнародний  День книги і авторського права 23 квітня 2018 року в публічному просторі "Німецький бік" відбулась зустріч, зафіксована камерами відеоспостереження у вигляді цих світлин, а також транзакціями мережних WI-FI роутерів у вигляді віртуальних відвідин бібліотечного сервера.




Або, простіше кажучи, на лавці перед своєю хатою, що поруч з бібліотекою, Адам Іванович Тарновський зустрівся з Настею Гачкевич, щоб обговорити окремі  деталі чергового заходу в Пункті Європейської інформації http://buskl.blogspot.com/2016/05/blog-post_27.html




Цього разу  84-річного відеоблогера http://buskradio.blogspot.com та 14-річну гімназистку http://buskl.blogspot.com/2017/05/2017.html , відкривачку шведських сторінок історії нашого міста  об'єднала майбутня презентація англомовного видання поеми Івана Франка "Мойсей".



 

 Анонс презентації нової книги прогляньте тут http://buskl.blogspot.com/2018/02/blog-post_27.html



Отож до зустрічі на презентації нової книги європейського значення


Редколегія блогу

вівторок, 17 квітня 2018 р.

Перша Буська ікона в АТО

Вдивіться в ікону, її можна читати, як книгу. 

Вона відкриває нам таємницю небесного життя, таємницю того, чому ми ще живі, чому Господь все ще терпить нас і не поспішає карати. Виявляється, Божа Мати простягає і до цього дня над усіма нами свій молитовний омофор і молиться Синові про всяку душу християнську, хоча і не маємо очей, гідних це побачити.




Цю ікону Покрови Пресвятої Богородиці олійними фарбами намалювала  на дереві Ольга Деркач студентка Львівської академії мистецтв, жителька вулиці Львівської міста Буська, на прохання Івана Нагорного (член Товариства "Бужани").



Найближчим часом  буські волонтери повезуть цю ікону в АТО.

Вона посвячена у церкві св.Миколая міста Буська і буде висіти у бліндажі  де триматимуть оборону українські захисники. Поруч лунатимуть вибухи, сипатимуться численні осколки, але бійці залишаться живими та неушкодженими — бо велика сила оберігатиме захисників рідної землі




У запорозьких козаків був особливий культ Богородиці - Покрови як заступниці та захисниці від ворога. Така ікона була в кожному козацькому курені. Перед кожним походом вони навколішки ставали на молитву до Пресвятої Богородиці - "Під Твою милість прибігаємо".

 Редколегія блогу