Під час локдауну працівники Інтернет-центру Буської бібліотеки постійно беруть участь дистанційно у вебінарах, квестах, конкурсах, онлайн-платформах е-демократії.
У Інтернет-центрі на столі чергового бібліографа, на першому місці серед методичних розробок в паперовому варіанті 10 років лежить навчально-методичний посібник "Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі". Виданий Міністерством освіти і науки, молоді та спортуУкраїни, автори Кочарян А.Б., Ганущина Н.І., Київ-2011.
Під час коронавірусної пандемії Інтернет-центр першим втілює у життя безпрециндентні заходи безпеки, що необхідні для здоров'я наших громадян (зокрема дітей), цифрову нерівність населення, а саме спроможність бібліотек на стале та успішне життя "в цифрі".
Сьогодні ділимося досвідом з колегами. Вашій увазі короткий опис та відеофрагменти міжнародної конференції "Безпечний онлайн 2020: Сучасні виклики" (День 1). У день перший було прослухано лекції та дискусії з окреслення сучасних небезпек Інтернету та способів боротьби з ними у світі. Обговорювалася роль індустрії у побудові безпечнішого онлайн-простору в Україні, захист дітей, поради батькам щодо безпеки дітей в Інтернеті, а також сексуальне насильство в цифровому середовищі.
Підписалося 3,95 тис. користувачів
|
|
Вітаємо учасників міжнародної конференції «Безпечний онлайн 2020: Сучасні виклики» |
.
Марія Литвин, методистка Буської РЦБС
Немає коментарів:
Дописати коментар